Sosnowy Las Toruń

Osiedle

Osiedle „Sosnowy Las” to świetny wybór na pierwsze, własne mieszkanie, a także doskonała propozycja dla wszystkich, którzy poszukują większego lokum w atrakcyjnej lokalizacji i korzystnej cenie.

Aby zaspokoić zróżnicowane potrzeby naszych klientów, mieszkania zostały zaprojektowane tak, by każdy klient znalazł wymarzone mieszkanie dla siebie i swojej rodziny. Realizacja całego osiedla zostanie podzielona na kilka etapów. W projektowanych budynkach mieścić się będą mieszkania o zróżnicowanej powierzchni: od 32 m² do 94 m². Mieszkania na parterze dysponować będą własnymi, prywatnymi ogródkami, a pozostałe lokale będą mieć do dyspozycji przestronne tarasy lub balkony.

Zamieszkaj

Osiedle „Sosnowy Las” to zespół budynków mieszkalnych wielorodzinnych przy ul. Strzałowej 17-19 w Toruniu.

Teren ten zlokalizowany jest w lewobrzeżnej części miasta, na wysokości Kępy Bazarowej, usytuowany mniej więcej w równej odległości od obu toruńskich przepraw przez Wisłę – „starego” Mostu im. Józefa Piłsudskiego oraz „nowego” im. gen. Elżbiety Zawadzkiej. Dojazd samochodem do obu mostów nie powinien zająć więcej niż kilka minut. Tak korzystne położenie, bliskość szeregu obiektów użyteczności publicznej oraz bezpośrednie sąsiedztwo terenów zielonych stanowi o wyjątkowej lokalizacji całego osiedla.

Lokalizacja

dojazd
Doskonała komunikacja – bliska odległość do obu mostów przez Wisłę

las
Otoczenie przyrody – 1 hektar lasu na terenie osiedla


Osiedle monitorowane

przedszkole
Prywatne przedszkole na terenie osiedla

antresola
Mieszkania z antresolami

ogrodek
Balkony tarasy i ogródki dla każdego mieszkania

grill
Altana z grillem

placzabaw
Przestronne place zabaw


Plac do street workout’u


Boisko do piłki nożnej (niepełnowymiarowe)


Boisko do siatkówki


Boisko do koszykówki

Znajdź mieszkanie

Parter 1 2 3 Antresola
WolneZarezerwowaneSprzedane

Aktualności