Sosnowy Las Toruń

Ruszamy ! Trzeci etap osiedla Sosnowy Las

Bardzo się cieszymy, że możemy podzielić się z Państwem najnowszymi planami mieszkań już kolejnego, III etapu osiedla Sosnowy Las.

W/w etapie powstaną cztery budynki wielorodzinne, trzy piętrowe z podziemnymi halami garażowymi. W każdym budynku znajduje się winda.

Dodatkowym autem jest wyposażenie mieszkań. W każdym lokalu znajdują się rolety zewnętrzne już w cenie mieszkania!

Mieszkania dwupokojowe znajdziecie Państwo od 33 m2, trochę większe, ale trzypokojowe już od 43-62 m2. Potrzeba przestrzeni? 65 m2, 70 m2 czy 80 m2 z obszernym tarasem/ogródkiem lub balkonem? Oczywiście takie lokale są też w naszej ofercie. A jeśli nie znajdziesz idealnego mieszkania, skontaktuj się z działem handlowym. Na tak wczesnym etapie budowy jesteśmy w stanie dopasować mieszkanie i „uszyć” je na miarę Twoich potrzeb. Ceny mieszkań kształtują się na poziomie 4600-4800 zł/m2 brutto.

Niezmiennie do zakończenia budowy będziemy prezentować Państwu kolejne fotorelacje z placu budowy, a potrwa ona do końca lipca 2018 r. Klucze do mieszkań będzie można odebrać z końcem września 2018 r.

Wszyscy zainteresowani już pewnie wiedzą o wyczerpanym limicie MDM2018, który można było wykorzystać w tym roku.  My umożliwimy Wam skorzystanie z tego programu. Wybierzcie mieszkanie już dziś, nie czekajcie, aż zrobi to ktoś inny. To my poczekamy na Wasze płatności. Złóżcie wniosek kredytowy w styczniu 2018 r.

O więcej szczegółów dopytaj nasz dział handlowy – zakładka kontakt.