Sosnowy Las Toruń

Sosnowy Las

W zgodzie z naturą

Osiedle „Sosnowy Las” to zespół budynków mieszkalnych wielorodzinnych o wysokości trzech lub czterech kondygnacji przy ul. Strzałowej 17-19 w Toruniu.

Teren ten zlokalizowany jest w lewobrzeżnej części miasta, na wysokości Kępy Bazarowej, usytuowany mniej więcej w równej odległości od obu toruńskich przepraw przez Wisłę – „starego” Mostu im. Józefa Piłsudskiego oraz „nowego” im. gen. Elżbiety Zawackiej. Dojazd samochodem do obu mostów nie powinien zająć więcej niż kilka minut. Tak korzystne położenie, bliskość szeregu obiektów użyteczności publicznej oraz bezpośrednie sąsiedztwo terenów zielonych stanowi o wyjątkowej lokalizacji całego osiedla. Realizacja inwestycji rozpocznie się w pierwszym kwartale roku 2015 r.

Miejsce pełne zieleni

  • Kontakt z naturą

    Jedną z podstawowych zalet projektu osiedla „Sosnowy Las” jest umiejętne wkomponowanie całego zespołu budynków w istniejący las – o przewadze tychże drzew iglastych – zlokalizowany w południowo-wschodnim narożniku terenu.

  • Osiedle dla młodych

    Osiedle „Sosnowy Las” to świetny wybór na pierwsze, własne mieszkanie, a także doskonała propozycja dla wszystkich, którzy poszukują większego lokum w atrakcyjnej lokalizacji i korzystnej cenie. Aby zaspokoić zróżnicowane potrzeby naszych klientów, mieszkania zostały zaprojektowane tak, by każdy klient znalazł wymarzone mieszkanie dla siebie i swojej rodziny.

  • SOSNOWY LAS

    Mieszkania w Toruniu

Odwiedź stronę inwestycji

SOSNOWYLAS.COM.PL