Sosnowy Las Toruń

Ostatnie lokale usługowe przy ul. Strzałowej

Toruński rynek nieruchomości obfituje w coraz to nowsze inwestycje budowlane. W naszym mieście pojawiają się nowoczesne pojedyncze bloki, apartamentowce, nowatorskie biurowce itp. Na próżno szukać innego tak kompletnego osiedla jakie tworzą budynki przy ul. Strzałowej 17-19. 

Osiedle „Sosnowy Las” to zespół 28 budynków wielorodzinnych, na terenie którego znajduje się las o pow. Ok. 1. Hektara w którym będzie zrealizowany teren rekreacyjny.  Jeden z zachowanych budynków będzie przebudowany na potrzeby prowadzenia prywatnego przedszkola. Wydaje się, że do pełni szczęścia brakuje tylko lokali usługowych, które mogą zabezpieczyć potrzeby mieszkańców, którzy zamieszkają w ok. 600 wybudowanych mieszkaniach.

W II etapie realizacji zostaną oddane do użytku tylko 4 wyjątkowe lokale usługowe. To jedyne lokale jakie pojawią się na tym osiedlu. Niestety nie wszystkie już są dostępne. Aktualnie w ofercie posiadamy 3 ostanie lokale usługowe o pow. 77 m2, 77m2 oraz 105 m2.

A jakie są ich zalety? Wymieńmy kilka podstawowych, bo jak wiadomo w biznesie nie ma sentymentów ;) i prowadzenie działalności ma przynieść Nabywcy wymierne korzyści…

1. Na osiedlu znajdować się będzie ok. 600 mieszkań, natomiast lokale usługowe są tylko 4 i to tylko w jednym budynku. Z uwagi na specyfikę dość dużego osiedla, będzie potrzeba wielu punktów handlowo-usługowych takich jak chociażby: apteka, kwiaciarnia, sklep, piekarnia, kawiarnia czy też restauracja… itp.

2. Nowatorskie rozwiązania mają bezpośredni wpływ na walory estetyczne obiektu oraz jego funkcjonalność. Szczególnie ta druga kwestia jest niezwykle pożądana – każdy lokal dysponuje powierzchnią reklamową w postaci wielkich przeszklonych witryn widocznych pośrednio od ul. Strzałowej. Przewidzieliśmy też możliwość montażu szyldów reklamowych na elewacji budynku.

3. Realizowana inwestycja uwzględnia różnorodne potrzeby ludzi. W efekcie powstaje projekt przyjazny osobom niepełnosprawnym, starszym oraz dzieciom i ich rodzicom. Brak barier architektonicznych związanych z dostępem do lokali usługowych.

4. I jedna z problematycznych z kwestii dotycząca atrakcyjności dostępu do lokalu. Autor projektu przewidział przed budynkiem oddzielny parking zewnętrzny m.in. dla osób udających się do w/w lokali.

5. W przypadku pasaży handlowych i tym podobnych obiektów, istotną rolę odgrywa bowiem okoliczny teren. Dodaje on bowiem prestiżu obiektowi, sprawia, że chętnie, jest odwiedzany przez ludzi. Dobrze, jeśli są to tereny zielone, obfitujące w piękno przyrody, ale jednocześnie stanowiące dobrze rozwijające się dzielnice – a tak jest właśnie u nas!

W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji zapraszamy do naszego biura sprzedaży przy ul. Szosa Chełmińska.

Praktykujemy wcześniejsze umówienie terminu spotkania, telefony do naszych handlowców znajdują się w zakładce kontakt.

 

[cq_vc_dagallery images=”2309,2310,2308,2307″ thumbtitle=”” thumbdesc=”” color=”#ffffff” background=”#ffffff”]