Sosnowy Las Toruń

„Sosnowy Las” – z lotu ptaka

Prezentujemy Państwu krótką relację z postępu prac na placu budowy przy ul. Strzałowej 17-19 w Toruniu. Dorzuciliśmy kilka ujęć ze zrealizowanych i oddanych już etapów osiedla. Jesteśmy bardzo dumni z tego jak prezentuje się „Sosnowy Las”. A jeśli ktoś miał jakiekolwiek wątpliwości dot. ilości zieleni na i wokół osiedla to chyba rozwiejemy je raz na zawsze :) Staramy się bardzo szanować naturę i zieleń, którą mamy. Stąd las, który znajduje się na terenie osiedla zostanie, a w nim zostanie urządzony teren rekreacyjny, więcej na ten temat można przeczytać tutaj.

Zgodnie z zawartymi umowa z Nabywcami mieszkań III etapu realizacji – przekażemy je już niebawem tj. do końca września br.

Aktualnie realizujemy IV etap osiedla – Prace na tych budynkach są już bardzo zaawansowane, trwają prace ziemne dot. budowy hal garażowych oraz prace przy wznoszeniu ścian budynków.

Choć mieszkania z oferty znikają dość szybko, jeszcze jest w czym wybierać. Aktualna oferta znajduję się tutaj. Przypomnijmy, że budowa IV etapu osiedla zakończy się w listopadzie 2019 roku.

[cq_vc_dagallery images=”2523,2516,2520,2522,2521,2519,2518,2517,2515″ thumbtitle=”” thumbdesc=”” color=”#ffffff” background=”#ffffff”]