Sosnowy Las Toruń

Drugi etap budowy osiedla Sosnowy Las – start !

Bardzo się cieszymy, że możemy podzielić się z Państwem najnowszymi zdjęciami z placu budowy już kolejnego etapu osiedla Sosnowy Las.

W/w etapie powstaną trzy budynki wielorodzinne dwu- i trzy piętrowe z podziemnymi halami garażowymi. Znajdą się tam mieszkania klasyczne jak i te które wyróżniają nas na rynku nieruchomości – dwupoziomowe z antresolą.

Mieszkania dwupokojowe znajdziecie Państwo od 40 m2, trochę większe, ale trzypokojowe już od 48-58 m2. Potrzeba przestrzeni? 60 m2, 70 m2 czy 80 m2 z obszernym tarasem/ogródkiem lub balkonem? Oczywiście takie lokale są też w naszej ofercie. A jeśli nie znajdziesz idealnego mieszkania, skontaktuj się z działem handlowym. Na tak wczesnym etapie budowy jesteśmy w stanie dopasować mieszkanie i „uszyć” je na miarę Twoich potrzeb.

Niezmiennie do zakończenia budowy będziemy prezentować Państwu kolejne fotorelacje z placu budowy, a potrwa ona do końca sierpnia 2017 r. Klucze do mieszkań będzie można odebrać z końcem października 2017 r.

Wszyscy zainteresowani już pewnie wiedzą o wyczerpanym limicie MDM2017, który można było wykorzystać w tym roku.  My umożliwimy Ci skorzystanie z tego programu. Wybierz mieszkanie już dziś, nie czekaj, aż zrobi to ktoś inny. To my poczekamy na Twoje płatności. O więcej szczegółów dopytaj nasz dział handlowy.

 

[cq_vc_dagallery images=”1947,1946,1954,1944,1955,1943,1941″ thumbtitle=”” thumbdesc=”” color=”#ffffff” background=”#ffffff”onclick=”link_image” custom_links_target=”_self”]